1 коментар на “W3C го претстави логото за HTML5

  1. Супер ќе беше да направеа лого со <canvas> :) Али сепак добро… Просто е , но убаво на око со остри краеви и убаво одбрани бои…

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии