The Division e бесплатна

Мартин Јованчевски

во Вести, гејминг

Во наредната недела дена, Ubisoft ја поклонува целата игра The Division. The Division е пукачка игра во трето лице, техно трилер кој целосно се фокусира на вртоглава акција и на собирање најразличен плен во Њу Јорк кој е целосно втурнат во последиците на вирална пандемија. Како огромни фанови на The Division серијалот, од срце препорачуваме да ја проверите играта, сами или со пријатели.

За да нема недоразбирање, не е дека The Division ќе може да се игра само недела дена. Напротив, доколку неделава си ја прикачите на вашиот акаунт, можете да ја играте засекогаш. Играта се одликува и со сезонска пропусница и додатоци кои никако не ви ги препорачуваме доколку не сте по PvP аспектот на играта.

За да ја зграпчите играта, упатете се на uPlay и кликнете на PC копчето. Штом ја регистрирате играта на вашиот акаунт можете да започнете со преземање и играње.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии