Kои настани и новости ја одбележаа гејмерската индустрија неделава? Добредојдовте во најновиот извештај за вашето омилено хоби, педесет и деветто издание. Со оглед на тоа дека ова е нашиот последен извештај во 2017 година, IT.mk наградува седум читатели со една од следниве седум игри: Betrayer – Акциона-авантура во прво лице со уникатен графички стил која […]

Прочитај повеќе