Иако нема ниту една недела откако Microsoft го лансираше Office за iOS, апликацијата започна да се качува кон првите места на App Store. Апликациите од пакетот Office за време на викендот според бројот на преземања се искачија на првите четири места на App Store, јави Re/code. На прво место е се разбира Word, а зад […]

Прочитај повеќе