Asus ги најави своите нови таблет и лаптоп компјутери на Computex 2013 саемот кој се одржува во Таипеј. Asus Zenbook, Asus Transformer Book Trio, Asus MeMo Pad HD 7 и Asus MeMo FHD 10 се новите уреди кој ќе се приклучат на досегашната линија. Asus Zenbook Infinity е новиот ултрабук од компанијата чии заштитен знак […]

Прочитај повеќе