Што им е заедничко на Мила Кунис и Меган Фокс? Освен дека се преубави девојки, овие две холивудски звезди се што… верувале или не… гејмери! Можеби не се хардкор, но се доволни активни во игрите да станат сон на сите гикови. Во последното интервју за Collider Меган изјави: „Играм HALO, можете да го прашате мојот […]

Прочитај повеќе