Сите најдобри и највозбудливи трејлери од E3

Нови продoлженија на Deus Ex, Dishonored, Dark Souls, Mass Effect, Gears of War, Rainbow Six и Mirrors Edge се само дел од игрите кои се најавени на Е3. Unravel и Cuphead се инди видеоигри кои најверојатно ќе бидат попопуларни од некои од големите наслови, Last Guardian сепак не е откажан, ова се дел од вестите од овогодинешниот саем Е3 кој полека привршува. И оваа година имавме можност да видиме неверојатни трејлери и видеоигри кои со нетрпение ќе ги очекуваме следниве неколку години. Еве само мал дел од трејлерите и игрите кои досега не ги споменавме, и да Треј Паркер и Мет Стон најавиа ново продолжение на South Park една од најзабавните и најсмешните игри последниве години.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии