4 коментари на “Што е тоа Google TV? [видео]

  1. E sega fintata na GoogleTV e da se napravi povise pari so toa sto Google ke znae koj gleda sto koj koga gleda itn toest podocna ke moze tie informaci da gi prodade na Televiziski Provideri koj po vesto ke moze da se marketirat so razlicini paketi namenti za razlicna demografija

  2. Неколку месеци потоа, кинезите ќе извадат dual sim – dual active телефон, со вграден аналоген ТВ приемник, NES/SNES конзола и GoogleTV. :))

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии