Подолу се сликите, кликните за поголема резолуција, а повеќе за опциите ќе прочитате тука -> Сите нови опции на Google+ друштвената мрежа.

Профил и стрим

Пријатели, Circles

Hangout, дружење со видео чет и YouTube

Sparks, или ваши интереси

Закачување, прегледување и тагирање на фотографии

Приватност

Додека сурфате на Веб

11 коментари на “Прв поглед на Google+ (куп слики)

  1. Абе да ми ја дадеше опцијата (пошо пробав само од мобилниот да се логирам) ќе пробав…
    А можно е да си го фатил термиот кога дозволувале да се логираш. Вчера сум го исуштил за многу малку.

  2. Дечки, за тие што бараат инвајти, заборавив да спомнам мора да имате Gmail за да добиете покана, така да 2цата што ми пратија од друг провајдер нека направат на Gmail (не Google Apps) и нека ми пратат пак меил. :)

    1. Ти оставив mail, али нели и да ми пратиш Invite нема да можам да се логирам, оти е затворен или грешка сум. Во секој случај, фала

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии