Ова е неверојатен минијатурен свет за играње

Џон Фрејзер-Ален има супер интересно и неверојатно хоби. Креира цели минијатурни светови. Во видеото поранешниот митбастер, Адам Севиџ има тура низ 3д-принтаниот свет.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии