Најдобрите и најлошите уреди во 2018 според iFixit

Дејан Соколоски

во Вести, Хардвер

Ако планирате да се почестите за празниците со нов уред тогаш оваа листа на iFixit можеби ќе ви биде корисна. Она што веројатно е најинтересно е дека ниту еден од популарните уреди на оваа листа не е едноставен за сервисирање.

Во видеото може да видите куп уреди од новиот iPhone и iPad, Samsung Galaxy s9, до Surface таблет компјутерите и лаптопите. За оценките и коментарите погледнете го видеото.

1 коментар на “Најдобрите и најлошите уреди во 2018 според iFixit

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии