#комкаст 94 – за Growth ****ing со Никола Соколов

Гостин на Дарко во #комкаст 94 му е Никола Соколов, ко-основач на Influencers Club, кој зад себе има многу интересна приказна. Никола има богата работна приказна која може да ја слушнете во подкастот. Во подкастот ќе дознаете и за тоа како и зошто еден програмер станува маркетер, и за куп искуства во процесот на растење на стартап.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии