ИТ настан: LG ја претстави Zero Pixel Guarantee програмата и LED мониторите

LG го престави и LG E50 мониторот од 20 и 22 инчи, што е „почеток на достапноста на LCD LED моделот на македонскиот пазар, по цени достапни за сечиј буџет“. Цените на мониторите на мониторите се движат од 7 до 30 илјади денари.

(сликите се со послаб квалитет бидејќи се сликани со мобилен)

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии