По мали технички проблеми што го одложија емитувањето на овој подкаст, GG се врати минатата недела со куп интересни игри, трејлери и една супер рецензија.

Outriders, Desperados 3, Bleeding Edge, Dead Cells се дел од игрите кои може да ги видите во оваа епизода.

Фокус на епизодата е рецензијата на Dreams на Media Molecule. Овојпат не станува збор за игра, туку алатка за развој на видео игри.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии