Супер забавна нова епизода на GG, во која може да видите кое е мислењето на Гораст, Данко и Бобо за новиот Samsung Galaxy Fold телефон. Сепак со оглед на тоа дека епизодата е во период со излегување на Mortal Kombat 11 ова беше еден од најинтересните разговори. Во епизодата може да ја погледнете и најавата за новата XIII и зошто треба повторно да го изиграте оригиналот, а можеме и да се потсетиме на Comix Zone.

Дел од новите податоци за PlayStation 5 и мислењето на GG.mk за скоро најавената конзола, но и сè што досега е откриено за конзолата.

1 коментар на “GGS05E28 – PlayStation 5, XIII, Mortal Kombat 11

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии