GGS03E34 – Осврт на Е3 и сите игри што излегоа

Во претпоследната епизода на GG.mk за оваа сезона главна тема беше E3 и игрите кои беа презентирани. Имаше презентација на куп игри, куп кул трејлери за нови игри. Ова беше последната студиска епизода за трета сезона. Последната епизода е во живо, а од GG најавуваат дека ќе ја закитат со DotA турнир.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии