GG S03E31 – Играме 20 прашања (игри), Flinthook, Dead Cells, Surge

Оваа епизода отвори со една од најголемите вести минатата недела, Destiny 2 доаѓа на Battle.net. Епизодата има простор и за серијата Witcher и потсетување на годишнината на Overwatch. Се дискутира и за трејлерите на Flinthook, Dead Cells, Surge и трејлерот за Far Cry 5…

Дополнителни има простор и за најинтересниот дел оваа епизода – 20 прашања.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии