GG ПОДКАСТ S08E01: New World, Wolverine, Spider Man 2, Project Eve

Одлична вест за сите љубители на видеоигри и се поврзано со видеоигри и хардвер. На почетокот на минатата недела излезе првата епизода на новата сезона на GG ПОДКАСТ и во неа сите новитети од гејминг светот. Од хардвер дознавме малку што мислат Гораст, Данко и Бобо за новите пакети на PlayStation, а од игри можевме да слушнеме за New World, Wolverine, Spider Man 2, Project Eve. Секако плус по некој трејлер како оној на Bayonetta.

1 коментар на “GG ПОДКАСТ S08E01: New World, Wolverine, Spider Man 2, Project Eve

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии