GG ПОДКАСТ S07E15 – Everspace 2, You Suck At Parking, Apex Legends S8 Trailer

Apex Legends има нова сезона, или барем наскоро ќе има, а веќе може да го видиме првиот трејлер за играта. Од вестите за неделата може да видите што се случува со новите Star Wars игри. Секако ниту оваа недела не може да помине без Cyberpunk 2077.

За сите кои повеќе ги интересираат игрите, Ghost n’ Goblins, Everspace 2, You Suck At Parking се дел од оваа епизода.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии