GG PODKAST S07E13: ГРАНДЕ GIVEAWAY #ггместено од 1055€ и ТОП игри за нашата 2020-та

Последната епизода за 2020 година на GG PODKAST оваа година се фокусира на куп награди и најдобрите игри за годината.

Најдобрите игри на листата се игрите кои ја одбележаа годината за Гораст, Данко, Бобо и Паци, и не мора да се излезени оваа година. Sekiro, Tony Hawk Pro Skater 1 + 2, Ghost of Tsushima, Ori The Will of the Wisps, Last of Us 2, Cyberpunk 2077…

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии