GG PODKAST S07E06: Ghostrunner, Mass Effect Legendary Edition, Daemon Souls, GODFALL,…

Супер епизода за сите кои со нетрпение ја очекуваат новата конзола на Sony, PlayStation5. Гораст, Данко и Бобо оваа епизода направија кратка предрецензија на конзолата.

Љубителите на видеоигри може да погледнат и да слушнат и за Ghostrunner, Mass Effect Legendary Edition и Daemon Souls.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии