GG ПОДКАСТ S06E36 – ФИНАЛЕ, 1400€ GIVEAWAY и муабети за иднината…

За жал дојдовме до последната епизода на GG.mk за оваа година. Годинава видовме навистина супер сезона, а Гораст, Дарко, Данко и Бобан покрај стандардните понеделнички епизоди не „спасуваа“ и со стримови во време на корона пандемија.

Голем дел од оваа епизода е поделување на награди, но љубителите на нови видеоигри не треба да се грижат бидејќи има доволно простор и за неколку нови игри и игри кои ќе излезат наскоро.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии