GG.mk се вратија со 5 сезона

Добра веста за сите фанови на гејмингот во Македонија, единствената емисија за видеоигри и за гејминг се врати. Епизодата доаѓа со рецензии или најави за Fallout 76 и CoD: Blackout. Дополнително, гејмерите можат да ги ѕирнат и World of Worcraft и Fortnite.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии