GG.mk S02E14: Игри кои не смеете да ги пропуштите

Нова година, но GG.mk продолжува со исто темпо. Рецензија на нови и стари игри кои мора да се изиграат ако сте вистински гејминг фан, и најава за нов Global Game Jam кој е закажан во Скопје, Битола и Охрид. Се рецензираа Bloodborne: The Old Hunters и Deus Ex: Mankind Divided.

Disclaimer: IT.com.mk е медиумски партнер на GG.mk бидејќи веруваме дека гејмингот е добро хоби и одличен е-спорт.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии