GG.MK: Првата хит игра за оваа сезона – Red Dead Redemption 2

Финалните натпревари во League of Legends беа почеток на оваа епизода. Дел од епизодата се и Assassin’s Creed: Odyssey и стриминг тестовите на Google и Red Dead Redemption 2.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии