Gamescon oтвори со куп трејлери за најновите видеоигри

Започнува европскиот пандан на E3, најголемиот саем за видеоигри во Европа, Gamescom. Веќе може да се разгледаат и првите нови трејлери за огромен број на игри кој излегуваат во периодот кој следи. Shadow Over Mordor, Assassin’s Creed Unity, Rise of the Tomb Raider, Below, The Order 1886, Far Cry 4, Until Dawn или WiLD се само дел од игрите кој презентираа свој трејлер, дел од нив импресионираат со графиката, дел со приказната, а дел и со идејата. Ова е само мал дел од видеата кои се презентирани, а до крајот на Gamescom секако ќе имаме можност да видиме и нови, пред да се одлучиме која од игрите изгледа најдобро.

[youtube]RcU2teyS260[/youtube]

[youtube]s0oUtc6fNwE[/youtube]

[youtube]_nq68dWCVh0[/youtube]

[youtube]yARUhqPCjAw[/youtube]

[youtube]T7ETWiK_Xps[/youtube]

[youtube]1KdYKeTI_fY[/youtube]

[youtube]UznMf1oMRGQ[/youtube]

[youtube]hVcv4lihhUQ[/youtube]

[youtube]vQ3SWggdafg[/youtube]

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии