FluffyApp споделува и закачува фајлови, URL и слики со повлечи-и-спушти

За да го користите сервисот ќе треба да имате профил на getcloudapp.com. Регистрацијата е лесна без многу детали, потребен е имејл и лозинка, толку. Бесплатната верзија нуди безброј букмаркови, но има лимит од закачување 10 фајлови (до 25МБ) дневно и ги чува 3 месеци. Платената, нелимитирана верзија чини 4 евра месечно.

Погледнете како функционира FluffyApp.

3 коментари на “FluffyApp споделува и закачува фајлови, URL и слики со повлечи-и-спушти

  1. Поправете таму кај „… во system tray (кај часовникот, доле лево) во кое…“. Наместо доле лево, треба да стои десно.

    П.С. Ако гледаме од литературна страна, би требало да стои долу десно, но океј.. :)

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии