eSpace, ново .мк веб списание за ИТ

Бидејќи ги гледам како конкуренти нема да ги критикувам многу :P, ќе оставам пофалбите и критиките да дојдат од другите корисници. Веќе има тема на форум отворена за дискусија, слободно приклучете се.

За да го читате eSpace ќе треба да се регистрирате на сајтот, но во моментот како за брз преглед ќе може да го пробате весникот ако го искористите demo како корисничко име, и лозинка demo123.

8 коментари на “eSpace, ново .мк веб списание за ИТ

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии