Дознајте ги најновите попусти на Android апликации и игри со AppSales

Имате Android телефон или таблет, но не ви се даваат (многу) пари за бројните премиум апликации и игри? Потполно разбираме, токму поради тоа и ви ја препорачуваме веб страната и апликацијата AppSales.

Првото нешто што ќе ги видите во AppSales е мала, но исклучително важна листа од најпопуларни бесплатни (или на попуст) апликации и игри. Кликнете на Explore All Highlights и ќе можете да ги видите сите такви понуди.

Но, доколку одите подолу, ќе забележите една друга листа која ги покажува најновите распродажби, односно бесплатни работи. Latest Sales е нашата омилена категорија и, од тука, инстантно добиваме увид во најновите „понуди“. Во третата категорија се истакнуваат апликации и игри кои се целосно бесплатни за одредено време. На располагање имате и одлична апликација која можете да ја преземете од тука.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии