Доза инспирација #3

Читатели, дизајнери, професионалци, аматери и сите оние кои бараат поттик за да направат нешто креативно и забавно, за последниот понеделник ја споделуваме и последната инспирација за оваа година.

Нормално, доколку налетате на нешто инспиративно пишете на мојот имејл или споделете го во коментарите подолу. Се гледаме веќе следната година со нова инспирација :)

Happy New Year


Happy New Year

I has ball


I has ball

Portfolio – web template


Portfolio

Национална Арена Филип II


Национална Арена Филип II

Охрид Градиште – Плажа оревче


Охрид Градиште - Плажа оревче

Home


Home

Typography


Typography

Vintage Typography


Vintage Typography

Sunset


Sunset

Be


Be

Alley Oop


Alley oop

Steampunk


Steampunk

Bobsmade


Bobsmade

Requiem


Requiem

1 коментар на “Доза инспирација #3

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии