Doctor Strange пред и по ефектите

Дали сте се запрашале како изгледаат холивудските блокбастери пред и по ефектите? Креаторите на Doctor Strange споделија кусо видео во кое може да видиме како изгледаат борбите во филмот пред и по CGI ефектите. Бенедикт Камбербач и онака е доволно кул без оганот и штитовите, но каков стрип јунак би бил без нив?

Ако сте љубител на супер херои, Doctor Strange во моментов игра во Cineplexx.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии