9 коментари на “Borg.мк со редизајн и фотографии на насловна

 1. Изгледа ова е во мода со сликиве во позадина ;) Пред некој ден и на Купикоммк убација такви позадини со слики од есенска природа низ Македонија. Да не знае некој како се прави така позадината успорено да се појавува а да не е флаш? http://www.kupi.com.mk/store/dnevna.asp

 2. Не е проблемот во редизајнот.
  Сајтот има проблеми. Кога ќе кликнеш да пребараш нешто, а при тоа немаш ништо напишано во формата за пребарување, сајтот дава грешка.

  MOD_PYTHON ERROR

  ProcessId: 21711
  Interpreter: 'borg.mk'
  и уште нешто.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии