5 исклучително евтини игри за PS4

PS4 е одлична конзола и доколку сеуште се мислите дали да си се почестите со една во 2020 година, прочитајте што ние мислиме за таа тема. Доколку пак, одамна сте фан на чедото на Sony, ова се пет игри кои, моментно, не чинат ни долар.

  • Defunct – управувајте со робот во постапокалиптична верзија на планетата Земја – чини 0.74 долари
  • Shiny – A Robot Adventure – уште една игра со роботи кои чини само 0.29 долари.
  • AereA – Солиднa, но невообичаена RPG игра со акцент на музички теми и ниска цена од само 0.59 долари
  • Real Farm – За сите оние кои се по фармерството и по земјоделието. Играта не е без маани, но за 0,79 долари не можете многу да изгубите.
  • Reus – Ако веќе можете да купите само една игра, нека тоа биде Reus, уникатна фантазија каде играте како џин и го обликувате светот. Чини само 0.44 долари, но вреди многу повеќе.

Во меѓувреме, сите зделки се спремни за ефикасно прелистување на PS Deals.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Слични статии